0%
Скористайтеся корекцією зору від ZEISS у Grand Optica — і ви отримаєте найточнішу оптику, яка тільки може існувати сьогодні: оптимізовану під персональні нюанси вашого зору, посадку оправи й навіть щоденні звички!
Grand Optica — офіційний партнер лідера й новатора у сфері оптики ZEISS. Німецька компанія єдина у світі, хто працює за замкненою схемою: розробляє діагностичне обладнання, забезпечує синхронізацію даних із виробництвом і створює високотехнологічні окулярні лінзи.
img

Записатися на консультацію

+380 (68) 219-54-02
Три кроки до найточніших окулярів
1
Надточна діагностика зору
Grand Optica єдина в Житомирі й була першою в Україні, де з’явився весь комплекс інноваційного обладнання ZEISS. На ньому ви отримаєте настільки точне й інформативне дослідження зору, що результати можна буде дорівняти до відбитка пальця.
2
Синхронізація із виробництвом
Обладнання ZEISS підключене до серверів компанії у Німеччині. Тож ультрачіткі результати діагностики вашого зору ми автоматично передаємо на виробництво ZEISS — у повному обсязі й без двозначності.
3
Виготовлення окулярної лінзи
Отримавши дані діагностики, спеціалісти ZEISS проєктують і створюють для вас індивідуалізовані окулярні лінзи, що максимально закривають потреби саме вашого зору — і відкривають свіжий та досконало чіткий погляд.
Переваги діагностики на обладнанні ZEISS
img
1

Повнота обстеження

Діагностичні прилади ZEISS — це ціла система пов’язаних пристроїв для всебічного дослідження ока. Вони філігранно аналізують всі можливі параметри зору, зокрема й персональні недоліки.
img
2

Висока точність

Наприклад, якщо стандартне обладнання вимірює оптичну силу лінзи всього лише в межах 0,25 діоптрії, то високоточний пристрій ZEISS дозволяє скоригувати зір до 0,001 діоптрії.
img
3

Автоматизація процесів

Робота оптичних приладів ZEISS керується через i.Pad. Отримуємо об’єктивну, комфортну для вас і точну діагностику, в процесі якої навіть відстань між оком і оправою визначає сама система.
img
4

Технологія i.Scription

Це унікальна розробка ZEISS, що за потреби досконало проаналізує вашу гостроту зору не тільки вдень, а й вночі. Як результат — ви однаково добре бачитимете у будь-який час доби.
img
1/X
Доступ до інноваційної технології i.Scription

За замовчуванням гострота зору визначається в умовах хорошого освітлення, але в умовах низького ці значення можуть бути неактуальними.

Передова розробка німецької компанії проаналізує найменші недоліки вашої зорової системи як у стані вузької, так і широкої зіниці — задля ще якіснішого зображення і вдень, і вночі.

img
Що дають окуляри з i.Scription?
У сутінках і вночі зір чіткий, як і вдень

Бліки від природних і штучних джерел світла не заважають.

img
Світ сприймається яскравішим

Ви бачите кольори такими, якими вони є насправді.

img
Контрастність посилена

Навіть білі літери на чорному фоні читати легко.

img
Завдяки ZEISS ви отримаєте ідеальне рішення для зору в будь-якому віці.
Для вас створять високоточні окулярні лінзи з потрібною специфікою.
Монофокальні
Для гострого зору на одній відстані
Digital
Для активних користувачів ґаджетів
Прогресивні
Для швидкого фокусування
на будь-якій відстані
EnergizeMe
Для відпочинку очей після контактних лінз
DriveSafe
Для водіїв задля безпечного руху за кермом
Офісні
Для розслабленого й чіткого зору на робочому місці
Ваші найточніші окуляри чекають у Grand Optica!
img Запишіться — зробіть крок до якіснішого життя.

Записатися на консультацію

+380 (68) 219-54-02