0%
Виготовлення окулярів

На основі рецепта, виписаного лікарем, ми з вами оберемо оправу та лінзи, які найкраще підійдуть вам за функціональністю, естетичністю та бюджетом. Окуляри виготовлять наші майстри тут же, на місці.

testtesttest

Підбір оправи

Консультанти в демонстраційній залі допоможуть вам визначитися з оправою, враховуючи як рекомендації лікаря, так і ваші побажання.

Де і як ви будете користуватися окулярами: читатимете вдома чи працюватимете в офісі? Яка оправа вам подобається більше: яскрава чи ледь помітна? Серед широкого асортименту продукції консультант підбере варіанти, що відповідають вашим потребам.

Вибір оправи — найбільш відповідальний процес, якщо це ваші перші окуляри. Це нові відчуття, нове сприйняття себе у дзеркалі. Консультант запропонує приміряти оправи абсолютно різних форм і кольорів та навчить обов'язково звертати увагу на зручність, аби ви зробили зважений вибір.

Підбір окулярних лінз

У Grand Optica вам запропонують лінзи різної функціональності та різних виробників відповідно до вашого рецепта, вподобань та бюджету. Консультант розповість про покриття та властивості різних видів лінз.

У нас ви знайдете найширший вибір окулярної лінзи, що втілює найкращі європейські інновації. Ми працюємо з лінзою від провідних світових виробників Zeiss (Німеччина), Essilor (Франція) та ін. Найпрогресивніша розробка, яку ми пропонуємо, — рецептурна лінза Zeiss. Вона виготовляється на замовлення у Німеччині з урахуванням найменших нюансів зору пацієнта.


Вставка лінз в оправу

Ми виготовляємо окуляри на місці, у власній майстерні: завдяки цьому ми повністю контролюємо якість роботи і швидко виконуємо замовлення. Деякі окуляри можуть бути готові протягом півгодини.

Окулярні лінзи обробляються автоматично на сучасному високоточному обладнанні Essilor (Франція): у сканер вставляється оправа, і пристрій сам визначає необхідні параметри. Кваліфікація і досвід наших майстрів та інноваційні європейські технології забезпечують найвищу якість.